Gemeente Gemeente Hove

WiWeTeR-STEM-academie - Newton - Hove Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!

Wie weet er hoe je robots laat doen wat jij wil? Wie weet er hoe je een kanon maakt? Wie weet er hoeveel wieken een windmolen best heeft? Wie weet er waarom er in je fiets een driehoek zit? Wie weet er hoe je de perfecte kleurencocktailmaakt? Wie weet er waar en hoe hommels leven? 


De WiWeTeR-STEM-academie (lees Wieweeter = Wiskunde, Wetenschappen, Techniek en ondeRnemingszin) wil opdeze en nog veel meer vragen een antwoord geven. Op woensdagnamiddag krijgen kinderen van het vijfde en zesde leerjaar de kans om zelf projectmatig en zeer interactief een reeks onderwerpen te onderzoeken en te verkennen uit de wondere wereld van wiskunde, wetenschappen en techniek. Er is geen voorkennis vereist. Zij zullen hierin begeleid worden door studenten en docenten van de Lerarenopleiding van Thomas More.  


Willen jullie meer info? Surf dan gerust naar onze website: https://wiweter.be  


Informatie

Wanneer

Prijs

€ 48,00

Waar

Regina Pacis instituut

Organisatie

WiWeTeR