Gemeente Gemeente Hove

Gemeente- en OCMW-raad geïnstalleerd

Deze ploeg zal de komende zes jaar de gemeente besturen.

Gemeenteraad/OCMW-raad

- Jo Ampe (Hove Beweegt), Lintsesteenweg 40, 03 455 58 58, jo.ampe@hovebeweegt.be

- Stefan Beeldens (pH7-Positief Hove), Nieuwstraat 40, 0497 83 34 81, stefan@hetisfeest.be

- Wim Bollaert (Fan van Hove), J.F. Gellyncklaan 41, 0497 07 98 50, wimbollaert@icloud.com

- Goedele Breyne (pH7-Positief Hove), Diepestraat 22, 0472 53 27 11, goedele.breyne@telenet.be

- Filip Craen (Hove Beweegt), J. Coveliersstraat 3, 0477 27 15 35, filip.craen@hovebeweegt.be

- Lenn De Cleene (N-VA) J.F. Gellyncklaan 8, 0470 51 34 53, lenndecleene@gmail.com

- Katia Devriendt (pH7-Positief Hove), Wanninckhove 3, 0475 30 82 12, katia.devriendt@telenet.be

- Gerda Lambrecht (N-VA), Boechoutselei 54, 0492 97 90 86, gerda.lambrecht@hove.be

- Manon Marquet (pH7-Positief Hove), Parklaan 34, 0494 66 80 39, marquet.manon.07@gmail.com

- Kevin Michiels (N-VA), Nachtegalenlaan 9, 03 298 35 18, kmichiels.advocaat@telenet.be

- Marie Misselyn (Hove Beweegt), J.F. Gellyncklaan 124, 0486 38 32 90, marie.misselyn@hovebeweegt.be

- Els Nelen-Pauwels (Fan van Hove), Wouwstraat 106, 0499 53 17 76, els.nelen-pauwels@hove.be

- Guido Sel (N-VA), Beekhoekstraat 49, 0476 37 13 63, guido.sel@skynet.be

- Bart Van Couwenberghe (N-VA), Mechelsesteenweg 33, 0492 97 90 88, bart.vancouwenberghe@hove.be

- Tonia Van de Vyver (Fan van Hove), Diependaele 14, 03 455 64 67, tonia.vandevyver@gmail.com

- Dave Van den Bergh (ph7-Positief Hove), Nieuwstraat 49 bus 1, 0491 99 77 19, davevdbhove@gmail.com

- Diederik Vandendriessche (Hove Beweegt), Diepestraat 17, 0475 22 08 16, diederik.vandendriessche@hovebeweegt.be

- Koen Volckaerts (N-VA), Dahliastraat 17, 0492 97 90 84, koen.volckaerts@hove.be

- Luc Vuylsteke de Laps (Fan van Hove), Bloemenplein 8, 03 455 00 69, luc.vuylstekedelaps@hove.be

 

Bijzonder Comité Sociale Dienst

- Stefan Beeldens (ph7-Positief Hove), Nieuwstraat 40, 0497 83 34 81, stefan@hetisfeest.be

- Isabelle De Meese (ph7-Positief Hove), Boechoutsesteenweg 178, 0474 34 99 19, isabelle.dm@live.be

- Gert Denollet (Fan van Hove), Mortselsesteenweg 42, 0486 41 60 55, gertdenollet@gmail.com

- Sandra Maes (N-VA), Bollebeke 16, 0479 44 22 61, sandra_maes@telenet.be

- Els Nelen-Pauwels (Fan van Hove), Wouwstraat 106, 0499 53 17 76, els.nelen-pauwels@hove.be

- Dirk Van Bueren (N-VA), Hoverheide 20, 0479 93 58 97, dirkvanbueren@hotmail.com

- Greet Van Ingelghem (Hove Beweegt), Eendenlaan 6, 03 455 98 96, greet.vaningelghem@telenet.be

 

Bevoegdheden schepenen

- Koen Volckaerts, burgemeester (N-VA): Infrastructuur en Mobiliteit (Openbare Werken, Patrimonium, AGB en Veiligheid)

- Luc Vuylsteke de Laps, eerste schepen (Fan van Hove): Omgeving, Bestuurlijke Organisatie en Lokale Economie (Personeel, Intergemeentelijke Samenwerking, Financiën en Ruimtelijke Ordening, inclusief Vergunningsbeleid)

- Gerda Lambrecht, tweede schepen (N-VA): Onderwijs en Cultuur (Kinderopvang, Erfgoed, Bibliotheek)

- Bart Van Couwenberghe, derde schepen (N-VA): Natuur en Digitalisering (ICT-Smart City, Noord-Zuid en Ontwikkelingssamenwerking, Dierenwelzijn, Leefmilieu, Duurzaamheid en Afvalbeleid)

- Els Nelen-Pauwels, vierde schepen en voorzitter Bijzonder Comité Sociale Dienst (Fan van Hove): Samenleven (Sociaal Beleid, Jeugd, Senioren, Sociaal Woonbeleid, Sport, Communicatie en Participatie)

 

Gepubliceerd op  di 15 jan 2019