Gemeente Gemeente Hove

Winkel lokaal, ook in coronatijden

Het coronavirus heeft niet alleen een impact op de gezondheidszorg, maar zal ook economisch zware wonden slaan. Ondernemers vragen om (online) te shoppen in eigen land, want ‘winkelhieren’ loont.

Laat buitenlandse webshops dus even voor wat ze zijn en ga zeker nu op zoek naar de websites en facebookpagina’s van je lokale winkels: waarom verder lopen al je in Hove kan kopen!?

Heel wat Hovese zaken pasten hun werking aan, zodat je er online kan bestellen en de bestelde goederen aan huis kan laten leveren (stand van zaken op 17 april 2020):

Zaak gesloten maar bestellen kan wel via afhaling en/of levering

? The Cook Stays: www.thecookstays.com 

? Casa Di Speranza: www.speranza.be 

? ’t Of in Hove: www.tofinhove.be 

? Boo Kadee: www.bookadee.be 

? ’t Ateljeeke: www.ateljeeke-deco.be 

? Wolwinkel Gaarne: www.gaarne.be 

? Parfumerie Venus: www.parfumerievenus.be 

? Bavaco Lettering: www.bavaco.be 

? Lingerie Jabeau: info@lingeriejabeau.be, 03 454 49 37

? Bloemen Mistletoe: bloemenmistletoe@telenet.be 

? Hove Centraal: www.hovecentraal.be 

Winkel open en extra aanbod voor afhaling en levering van bestellingen

? Butcher’s Store De Laet–Van Haver: www.butchersstorehove.be/nl/ 

? Brandtfood: www.brandtfood.be,  bestellingen@brandtfood.be  

Zaak gesloten maar wel dringende herstellingen en leveringen

? Elektro Sergeyssels: info@elektrosergeyssels.be 

? RMC Fietsen: www.fietsenjacobs.be 

? Optiek Ineke: info@optiekineke.be 

Kantoor gesloten maar bereikbaar 

? Lotus Travel: info@lotustravel.be, 03 454 44 53

? Campus Kastanjehof: www.campuskastanjehof.be 

Kantoor beperkt geopend maar telefonisch of digitaal bereikbaar

? Notariskantoor Hove: info@notarishove.be, 03 455 85 32

Onlinetherapie

? Ann Broeckx welzijnscoach: www.wel-zijns-coach.be 

Webshopmogelijkheden

? ’t Afslankhuys: www.slimway.be 

? Cu-it computermateriaal: www.cu-it.be 

? ’t Wolhoekje: www.wolhoekje.be 

? Klaverhand: www.klaverhand.be 

Handelszaken terug geopend:

? Frituur Cm Kapelstraat: www.frituurtcentrum.be 

? Frituur Cm Mechelsesteenweg: www.frituurcm.be 

Nieuwe winkel: Snoep Enzo

Aan de Kapelstraat 22 opende Anne D’Aes ‘Snoep Enzo’, een paradijs voor zoetekauwen. Daarnaast kan Anne ook van elk kinderfeestje een onvergetelijke belevenis maken. Snoeptaarten vormen het paradepaardje van Snoep Enzo.

Gepubliceerd op  di 21 apr 2020